Audemars Piguet - 77244BC.GG.1272BC.01
77244BC.GG.1272BC.01 Millenary Hand-wound Frosted White Gold / Aventurine / Bracelet
| Brand: | Audemars Piguet |
|---|---|
| Family: | Millenary |
| Reference: | 77244BC.GG.1272BC.01 (aka: 77244BCGG1272BC01) |
| Name: | 77244BC.GG.1272BC.01 Millenary Hand-wound Frosted White Gold / Aventurine / Bracelet |
| Produced: | 2019 |
| Limited: | No |
| Case Material: | White Gold |
|---|---|
| Case Bezel: | Gem-Set |
| Case Glass: | Sapphire |
| Case Back: | Open |
| Case Shape: | Oval |
| Case Diameter: | 39.50 mm |
| Case Lug Width: | 20.00 mm |
| Water Resistance: | 20.00 m |
| Dial Color: | Blue |
|---|---|
| Dial Indexes: | Stick / Dot |
| Dial Hands: | Alpha |
Minimum price
31 712 €
Maximum price
37 977 €
Absolute change
0 €
Opening price
33 423 €
Closing price
33 423 €
Relative change
0,00 %
Description
The Audemars Piguet Millenary 77244BC.GG.1272BC.01 has a white gold case with frosted finish and an aventurine dial.