Audemars Piguet - 26202AU.OO.D002CA.01
26202AU.OO.D002CA.01 Royal Oak OffShore 26202 Jarno Trulli
| Brand: | Audemars Piguet |
|---|---|
| Family: | Royal Oak Offshore |
| Reference: | 26202AU.OO.D002CA.01 (aka: 26202AUOOD002CA01) |
| Name: | 26202AU.OO.D002CA.01 Royal Oak OffShore 26202 Jarno Trulli |
| Produced: | 2010 |
| Produced: | 2011 |
| Limited: | Yes, 500 units |
| Case Glass: | Sapphire |
|---|---|
| Case Back: | Open |
| Case Shape: | Other |
| Case Diameter: | 42.00 mm |
| Case Lug Width: | 15.65 mm |
| Water Resistance: | 100.00 m |
| Dial Color: | Black |
|---|---|
| Dial Indexes: | Stick / Dot |
| Dial Hands: | Stick |
Minimum price
21 820 €
Maximum price
37 246 €
Absolute change
0 €
Opening price
29 466 €
Closing price
29 466 €
Relative change
0,00 %
Description
The Royal Oak Offshore Jarno Trulli was introduced in 2010 as a limited edition of 500 pieces. It features a forged carbon mid case paired with a cermet bezel.