Audemars Piguet - 26476OR.ZZ.1273OR.01.A
26476OR.ZZ.1273OR.01.A Royal Oak Offshore Pink Gold - Diamond / Diamond / Bracelet
| Brand: | Audemars Piguet |
|---|---|
| Family: | Royal Oak Offshore |
| Reference: | 26476OR.ZZ.1273OR.01.A (aka: 26476ORZZ1273OR01A) |
| Name: | 26476OR.ZZ.1273OR.01.A Royal Oak Offshore Pink Gold - Diamond / Diamond / Bracelet |
| Produced: | 2019 |
| Limited: | No |
| Case Material: | Diamond |
|---|---|
| Case Bezel: | Gem-Set |
| Case Glass: | Sapphire |
| Case Back: | Open |
| Case Shape: | Other |
| Case Diameter: | 42.00 mm |
| Water Resistance: | 100.00 m |
| Dial Color: | Diamonds |
|---|---|
| Dial Indexes: | Gem-Set Indexes |
| Dial Hands: | Stick |
Description
The Audemars Piguet Royal Oak Offshore ref. 26476OR.ZZ.1273OR.01.A has a pink gold, diamond-set case with matching bracelet and dial.