Audemars Piguet - 77350CE.OO.1266CE.03.A
77350CE.OO.1266CE.03.A Royal Oak Selfwinding 34 Black Ceramic / Black
| Brand: | Audemars Piguet |
|---|---|
| Family: | Royal Oak |
| Reference: | 77350CE.OO.1266CE.03.A (aka: 77350CEOO1266CE03A) |
| Name: | 77350CE.OO.1266CE.03.A Royal Oak Selfwinding 34 Black Ceramic / Black |
| Produced: | 2023 |
| Produced: | 2022 |
| Limited: | No |
| Case Glass: | Sapphire |
|---|---|
| Case Back: | Open |
| Case Shape: | Other |
| Case Diameter: | 34.00 mm |
| Water Resistance: | 50.00 m |
| Dial Color: | White |
|---|---|
| Dial Indexes: | Stick / Dot |
| Dial Hands: | Baton |
Description
The Audemars Piguet Royal Oak 77350CE.OO.1266CE.03.A has a black ceramic case with pink gold accents and titanium case back. This watch is powered by caliber AP 5800.