Breitling - 806.65
806.65 Navitimer 806 Stainless Steel / Serrated
| Case Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Case Bezel: | Sliderule |
| Case Glass: | Plexi |
| Case Back: | Closed |
| Case Shape: | Round |
| Case Diameter: | 41.80 mm |
| Case Lug Width: | 22.00 mm |
| Water Resistance: | 1.00 m |
| Dial Color: | Black |
|---|---|
| Dial Indexes: | Stick / Dot |