IWC - IW3910-19
IW3910-19 Portofino Chronograph Laureus
| Case Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Case Glass: | Sapphire |
| Case Back: | Closed |
| Case Shape: | Round |
| Case Diameter: | 42.00 mm |
| Case Lug Width: | 20.00 mm |
| Water Resistance: | 30.00 m |
| Dial Color: | Blue |
|---|---|
| Dial Indexes: | Stick / Dot |
| Dial Hands: | Losange |
Description
The IWC Portofino Chronograph IW3910-19 is a limited edition of created to benefit the Laureus foundation.