Omega - 123.10.27.60.52.001
123.10.27.60.52.001 Constellation Quartz 27 Brushed Stainless Steel / Silver Silk
| Brand: | Omega |
|---|---|
| Family: | Constellation |
| Reference: | 123.10.27.60.52.001 (aka: 12310276052001) |
| Name: | 123.10.27.60.52.001 Constellation Quartz 27 Brushed Stainless Steel / Silver Silk |
| Limited: | No |
| Case Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Case Bezel: | Fixed, 12 Hour |
| Case Glass: | Sapphire |
| Case Back: | Closed |
| Case Shape: | Round |
| Case Diameter: | 27.00 mm |
| Case Lug Width: | 18.00 mm |
| Water Resistance: | 100.00 m |
| Dial Color: | Silver |
|---|---|
| Dial Indexes: | Gem-Set Indexes |
| Dial Hands: | Dauphine |
Description
De Constellation 27 is voorzien van een geborstelde afwerking en wordt aangedreven door een betrouwbaar en robuust quartz-uurwerk. Deze Constellation is verkrijgbaar in verschillende materialen en met een keur aan wijzerplaten, elk even tijdloos. Het design van dit horloge kan inmiddels zonder twijfel iconisch genoemd worden. Met name de ‘klauwen’ aan de zijkant van de kast en de lunette met gegraveerde Romeinse cijfers zijn erg kenmerkend. Referentie: 123.10.27.60.52.001