Panerai - FER00001
FER00001 Ferrari Granturismo Automatic
| Case Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Case Back: | Closed |
| Case Shape: | Cushion |
| Case Diameter: | 45.00 mm |
| Case Lug Width: | 24.00 mm |
| Water Resistance: | 100.00 m |
| Dial Color: | Black |
|---|---|
| Dial Indexes: | Mixed |
| Dial Hands: | Stick |
Description
The Panerai for Ferrari FER 00001 features a stainless steel case of 45mm and a lack dial.