Panerai - PAM01326
PAM01326 Luminor Due 38 Automatic Goldtech TuttoOro
| Brand: | Panerai |
|---|---|
| Family: | Luminor Due |
| Reference: | PAM01326 (aka: PAM01326) |
| Name: | PAM01326 Luminor Due 38 Automatic Goldtech TuttoOro |
| Produced: | 2022 |
| Limited: | No |
| Case Material: | Goldtech |
|---|---|
| Case Glass: | Sapphire |
| Case Back: | Open |
| Case Shape: | Cushion |
| Case Diameter: | 38.00 mm |
| Case Lug Width: | 20.00 mm |
| Water Resistance: | 30.00 m |
| Dial Color: | White |
|---|---|
| Dial Finish: | Sunburst |
| Dial Indexes: | Mixed |
| Dial Hands: | Stick |
Minimum price
19 866 €
Maximum price
32 633 €
Absolute change
0 €
Opening price
19 866 €
Closing price
19 866 €
Relative change
0,00 %
Description
The Panerai Luminor Due reference PAM01326, introduced in 2022, has a cushion-shaped case of 38.00mm, which houses the self-winding caliber P.900. The dial is White. Both case and bracelet are made of Goldtech.