Panerai - PAM00326
PAM00326 Luminor Chrono Daylight Titanium / Strap
| Case Material: | Titanium |
|---|---|
| Case Bezel: | Tachymeter |
| Case Glass: | Sapphire |
| Case Back: | Closed |
| Case Shape: | Cushion |
| Case Diameter: | 44.00 mm |
| Case Lug Width: | 24.00 mm |
| Water Resistance: | 100.00 m |
| Dial Color: | Blue |
|---|---|
| Dial Indexes: | Mixed |
| Dial Hands: | Stick |
Description
The PAM 326 is a Luminor Chrono 'Daylight' with titanium case and bracelet. It is fitted with a blue dial.