Panerai - PAM00760
PAM00760 Radiomir Bronzo
| Case Glass: | Plexi |
|---|---|
| Case Back: | Open |
| Case Shape: | Cushion |
| Case Diameter: | 47.00 mm |
| Case Lug Width: | 27.00 mm |
| Water Resistance: | 100.00 m |
| Dial Color: | Green |
|---|---|
| Dial Finish: | Gradient |
| Dial Indexes: | Mixed |
| Dial Hands: | Stick |
Description
The Panerai Radiomir 3 Days PAM PAM00760 was introduced in 2022. This watch has a bronze case and a green dial.