Rolex - 126519LN-0006
126519LN-0006 Cosmograph Daytona White Gold - Cerachrom / Steel - Black / Oysterflex
| Brand: | Rolex |
|---|---|
| Family: | Daytona |
| Reference: | 126519LN-0006 (aka: 126519LN-0006) |
| Name: | 126519LN-0006 Cosmograph Daytona White Gold - Cerachrom / Steel - Black / Oysterflex |
| Produced: | 2023 |
| Limited: | No |
| Case Bezel: | Tachymeter |
|---|---|
| Case Glass: | Sapphire |
| Case Back: | Closed |
| Case Shape: | Round |
| Case Diameter: | 40.00 mm |
| Case Lug Width: | 20.00 mm |
| Water Resistance: | 100.00 m |
| Dial Color: | Silver |
|---|---|
| Dial Indexes: | Stick / Dot |
| Dial Hands: | Stick |
Minimum price
37 353 €
Maximum price
46 081 €
Absolute change
0 €
Opening price
41 575 €
Closing price
41 575 €
Relative change
0,00 %
Description
The Rolex Cosmograph Daytona 126519LN-0006 was introduced in 2023. This Daytona has a white gold case with ceramic bezel, which houses the updated caliber 4131. The dial is Silver.